Zomerkamp Welpen: Zaterdag 19 juli

0

Vandaag zijn we met de trein naar het kampterrein in Gorssel gegaan. We gingen door de douane, waar onze spullen werden gecontroleerd. ’s Middags kregen we bezoek van Lady Fletcher, die ons uitlegde dat we op wereldreis moeten om haar te helpen. We kregen ook reiskleding van haar, die we hebben versierd. ’s Avonds aten we Hollandse stamppot en die was erg geslaagd. Daarna speelden we nog een avondspel en daar zagen we een vreemde man rondlopen.

Enkele kinderen hebben ook een stukje in het logboek geschreven. Dat is hieronder te zien.

Marrit: We gingen op een schurt tekkenen met stiften en dat was leuk ,we aten expres hollans zoals stampot.

Lorenzo: Ik ben in un train wesiten in de sevde vagon met de scouts wegrine eten .nu benik in de auto.

Lucas: Ik hep gister un schurt gemakt en ook nog unspel ge daan en nagtwagt.

Hieronder staan nog enkele foto’s van deze dag.

Share.

About Author

Comments are closed.