Zomerkamp Welpen: vrijdag 25 juli

0

Vandaag is de laatste volledige kampdag en daarom worden alle spullen alvast ingepakt. Daarna hijsen we de Franse vlag en maken we kunstwerken met spijkers en touwtjes. Na de lunch gaan we naar een heuse wijnproeverij. We proeven verschillende soorten, wit, rosé en zelfs champagne. Dan vinden we buiten ineens een spoor van lege drankflesjes. We volgen het en vinden aan het eind een slapende Von Schmallhausen, die een medicijnflesje naast zich heeft liggen. We nemen het mee en Lady Fletcher was na het innemen weer helemaal beter. Nu zijn de voorbereidingen voor de Bonte Avond in volle gang. Het belooft een leuke avond te worden.

Logboek:

Sunshine: Ik ben blij vanavond bonte avond. Ik heb met marrit een toneelstuk verzonnen. Het is ook de laaste dag vanavond eten we panekoeken lekker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kristen: Yesterday we had sports day we were also in the theme of Hawaii because we were in Hawaii we went to the swimming pool.

Share.

About Author

Comments are closed.