Welpen kleuren de Albert Heijn groen

0

Een afvaardiging van de welpen heeft op donderdag 7 april om 19:00 uur een korte opkomst bij de Albert Heijn aan de Theresiastraat 75 gehouden. De afgelopen weken hebben klanten van de supermarkt door het doen van boodschappen moestuintjes kunnen sparen. Een deel van de klanten heeft deze gedoneerd aan de welpengroep, waardoor zij deze avond maar liefst vier volle dozen moestuintjes in ontvangst konden nemen.

De welpen werden ontvangen door de medewerkers van de Albert Heijn. Hoewel slechts een deel van de welpengroep aanwezig was, was het een drukke groene boel bij de winkel. Er ontstond door geïnteresseerde klanten zelfs een heuse opstopping aan de kassa. De welpen kregen vier dozen moestuintjes en ieder een boekje over groene vingers voor beginners uitgereikt. Iets dat zeker van pas gaat komen, want de moestuintjes zullen de komende weken geplant gaan worden, zodat de welpen op hun zomerkamp wellicht zelfs hun eigen groente kunnen eten!

Bedankt Albert Heijn en alle klanten die mee hebben gespaard!

welpenmoestuintjes

Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.