Reigershof in het Bezuidenhout nieuws

0

reigershofAfgelopen week is de april-editie van het Bezuidenhout nieuws, de wijkkrant van Bezuidenhout verschenen. In de krant staat een artikel over de natuurspeeltuin Reigershof waarvan het eerste deel kort geleden is geopend, en ook ons aanstaande onderkomen wordt genoemd! Je kunt de krant hier teruglezen (pdf), het artikel over de natuurspeeltuin waarin onze nieuwe blokhut zal komen staat op pagina 21.

Foto’s van de opening van de natuurspeeltuin Reigershof kun je zien in ons verslag van de dag.

Ondertussen wordt er ook druk gewerkt aan fondsenwerving voor de bouw van ons nieuwe clubhuis. Bent of kent u iemand die iets voor ons kan betekenen op dit vlak, neem dan contact met ons op.

Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.