Regiodag: Waar is de bril van Baloe?

0

Op 23 maart hadden de welpen geen opkomst bij het clubhuis. We waren, samen met een kleine 100 welpen uit heel Den Haag, te gast op landgoed Ockenburg bij de Rimboejagers. Bij aankomst was iedereen benieuwd wat we gingen doen, maar eerst moesten we natuurlijk openen. Met 100 kinderen een kring maken is natuurlijk wat lastiger dan wanneer je dat alleen met je eigen horde doet, maar het is uiteraard wel gelukt. Na het openen bleek al snel dat er een probleem was, Baloe was zijn bril kwijt! Om er achter te komen wie de bril gestolen had en om de bril terug te kunnen vinden moesten de welpen in groepjes allemaal opdrachten doen om zo aanwijzingen te verdienen. Er waren allemaal verschillende spelletjes en activiteiten. Bij Phaona en Raksha speelden de kinderen Wie ben ik, maar het populairst was waarschijnlijk wel het pannenkoeken bakken! Aan het eind van de opkomst legden de welpen alle aanwijzingen bij elkaar en na even puzzelen waren ze het er wel over eens dat Shere Khan de bril van Baloe moest hebben gestolen. Dat bleek inderdaad zo te zijn en zo vond Baloe met hulp van de welpen zijn bril weer terug. Blij dat dit mysterie was opgelost keerden alle welpen weer huiswaarts. 

Share.

About Author

Leiding bij de welpen

Comments are closed.