Pubquiz en overleg op vrijdag 6 maart

0

Graag nodigen wij iedereen uit voor een overleg over de toekomst van onze scoutingvereniging op vrijdag 6 maart. Afgelopen weekend is helaas weer gebleken dat er noodzaak is om dit met alle (vertegenwoordigers van) onze leden te bespreken. Ook andere geïnteresseerden én vrijwilligers zijn van harte welkom op deze avond. Minimum leeftijd is 18 jaar.

We zullen starten met een gezellige pubquiz bestaande uit een aantal verschillende rondes. Daarna zal er een kleine pauze zijn zodat er door de jury bekeken kan worden wie er als grote winnaars naar huis gaan. Daarna zullen we door gaan met het serieuze deel van de avond en wordt er afgesloten met een borrel en de gelegenheid tot nabespreken.

Het programma
19:45 deuren open, inloop en koffie & thee
20:00 start pubquiz
21:00 pauze
21:15 prijsuitreiking pubquiz
21:20 start presentatie en overleg
22:00 borrel met mogelijkheid tot nabespreken

Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.