Programma welpen najaar 2015

0

De welpen hebben voor de rest van 2015 weer allerlei leuke activiteiten op het programma staan zoals waterspelletjes, mini-pionieren en levende spellen. Het hoogtepunt zal het weekend zijn, dat plaats vindt vanaf vrijdagavond 30 oktober, tot zondagmiddag 1 november. Meer informatie hierover, en over andere activiteiten, volgt later!

Dit programma kun je ook altijd terug vinden onder het kopje ‘welpen’ en dan ‘programma’.

Lijkt het jou misschien leuk om welp te worden en ben je tussen de 7 en 11 jaar oud? Dan kun je vrijblijvend een opkomst mee doen om te kijken of je het leuk vindt! Kijk op onderstaande planning of er een gewone opkomst is en neem contact met ons op zodat we weten dat je komt! Opkomsten zijn standaard op zaterdagochtend van 9:30 uur tot 12:00 uur bij het Reigersnest aan de Reigersbergenweg.

Datum Activiteit
zaterdag 29 augustus Foto’s kijken zomerkamp
zaterdag 5 september Opening reigersnest
zaterdag 12 september Waterspelletjes
zaterdag 19 september Programma overvliegers
zaterdag 26 september Overvliegen / vossenjacht
zaterdag 3 oktober Dierenopkomst
zaterdag 10 oktober Dag van de duurzaamheid
zaterdag 17 oktober GEEN OPKOMST
zaterdag 24 oktober GEEN OPKOMST
vrijdag 30 oktober Weekend vanaf vrijdagavond
zaterdag 7 november Levende spellen
zaterdag 14 november Leiding verjaardag
zaterdag 21 november Mini-pionieren
zaterdag 28 november Zwemmen
zaterdag 5 december
zaterdag 12 december Vriendjes/vriendinnetjes opkomst
zaterdag 19 december
zaterdag 26 december GEEN OPKOMST
zaterdag 2 januari GEEN OPKOMST
zaterdag 9 januari Kalenders maken
Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.