Parkfeest Koningin Sophiepark groot succes

0

Het parkfeest in het Koningin Sophiepark van afgelopen zaterdag was een groot succes! Voor kinderen van 4 tot en met 9 werd er een zeskamp gehouden, en voor kinderen van 10 tot en met 12 jaar waren er de X-treme Games. In totaal hebben er ongeveer 120 kinderen deelgenomen aan de verschillende spellen. De zeskamp had spellen zoals een skelterrace, en voor de X-treme Games was er onder meer een stormbaan, een schuimbaan, een apenbrug en het letterlijke hoogtepunt van de X-treme Games: de kabelbaan. Het weer werkte gelukkig mee en de zon liet zich zelfs af en toe zien. De zeskamp en X-treme games werden afgesloten met frietjes en een bbq.

Dankzij de goede organisatie van de werkgroep Koningin Sophiepark en onze eigen Maartje was het een zeer geslaagde dag! We hopen dat er veel kinderen kennis hebben gemaakt met scouting, en naar de open dag bij de welpen, op zaterdag 27 september om 9:30 uur bij de zolder aan de Helenastraat komen!

Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.