Ouder-kind sportdag bij de welpen

0

Vandaag stond er bij de welpen een ouder-kind sportdag op het programma. Om half tien was het dan ook zo ver; Welpen en ouders stonden in hun sportkleding klaar om met elkaar de strijd aan te gaan. Na het openen vertrokken we naar het bos waar we de sportdag begonnen met verschillende estafettes met steeds een nieuwe uitdaging. Zo moesten de kinderen bij de ouders op de rug, moesten ouder en kind een bal tussen zich in vastklemmen en de laatste ronde bestond uit zaklopen. Toen iedereen goed opgewarmd was, gingen we verder met trefbal en het werd een ware strijd tussen de teams. Na een pauze met limonade en wat lekkers hebben we nog wat spellen gedaan als het eilandspel en spons-water-vuur. We eindigden onze sportieve ochtend met Leeuw van Vlaanderen. Hieronder staan wat foto’s waarop we de sportievelingen aan het werk kunnen zien.

Share.

About Author

Comments are closed.