Explorers helpen bij The Royal Ten

0

De Explorers hebben vandaag geholpen bij de hardloopwedstrijd The Royal Ten. Deze wedstrijd, die al enkele jaren op een zondag in mei wordt georganiseerd door The Hague Road Runners, bestaat uit 1,5 km (Kidsrun), 5 km (Prestatieloop, scholenloop en Business Run) of 10 km (Atletiekunie-Wedstrijdloop, prestatieloop en Business Run). Het start en eindpunt is bij het Beatrixkwartier in Bezuidenhout.

De Explorers hebben, net als de afgelopen jaren, geholpen bij The Royal Ten door water uit te delen aan lopers, aan het eind van het parcours medailles uit te delen en te helpen met opruimen naderhand. Hiermee hebben zij op een leuke manier een bijdrage verdiend voor hun zomerkamp.

Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.