Explorers gaan op ‘oefenkamp’

0

Komende vrijdag zullen de Explorers op een kort oefenkamp gaan. Voor alle Explorers is het deze zomer de eerste keer dat zij zullen rondtrekken van camping naar camping, waarbij alle spullen zelf meegenomen moeten worden in één grote rugtas. Om te kijken hoe het is om met zo’n grote tas te lopen gaan we een kort weekend weg.

We verzamelen om 18:30 bij de Helenastraat. Nadat de tenten verdeeld zijn, zullen we vanaf hier lopend op weg gaan naar het scoutingterrein Bieslandse Bos in Pijnacker. Daar aangekomen zullen we snel de tenten opzetten om daarna een kampvuur te gaan bouwen. De volgende ochtend pakken we na het ontbijt om 8 uur weer alles in, zodat we om 9 uur weer kunnen vertrekken. Met de auto verwachten we 9:30 terug te zijn bij zolder.

Zorg in ieder geval dat je goede schoenen aan hebt, waar je een lange afstand op kunt lopen.

Wat moet je allemaal meenemen
1 grote rugtas met daarin:
– slaapzak
– matje
– toilettas
– trui/vest
– bord / mok / bestek
– zaklamp
– schone kleding (in ieder geval ondergoed en sokken)
– bij voorspelde regen een regenhoes voor om de rugzak en regenjas of poncho
– evt. pyama
– evt. slippers

Op zolder krijg je daar nog bij:
– een stuk tent
– een brander, pan, brood, beleg of pak chocomelk

Het is een oefenhike, dus als je slim bent, neem je alles mee wat je op zomerkamp ook mee wilt nemen, en kijk je of alles in de tas past en hoe zwaar het is. Alle bagage moet zelf meegenomen worden naar het kampterrein!

Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.