Er is plaats voor nieuwe welpen!

0

speltaktekens_lijn2_welpenEr is weer ruimte bij de welpenhorde voor nieuwe welpen! De welpen gaan de komende weken onder andere een ridderspel spelen, oefenen met routetechnieken tijdens een korte hike en levende spellen spelen. Ben je tussen de 7 en 10 jaar oud, kom dan eens vrijblijvend een ochtend meedoen om te kijken of je het leuk vindt! Aanmelden hiervoor kan via het contactformulier of door op zaterdagochtend tussen 9:15 en 9:30 uur bij onze zolder langs te komen en je bij een leiding te melden.

Welpen zijn jongens en meisjes van 7 tot 10 jaar. Ze hebben elke zaterdagochtend opkomst van half 10 tot 12 uur op de zolder in de Helenastraat. Hier houden zij zich bezig met verschillende activiteiten als sport, spel, speurtochten en creatief bezig zijn. Twee keer per jaar gaan zij een weekendje weg naar een blokhut in de regio en de eerste week van de zomervakantie gaan ze een hele week op kamp. Het complete programma voor de rest van het seizoen kun je hier bekijken.

Ben je ouder dan 10? Ook bij de Scouts (11 tot 14 jaar) en Explorers (15 tot 18 jaar) is nog plaats!

welpen

Share.

About Author

Comments are closed.