Bevers in het bos

0

Afgelopen zaterdag was het voor de bevers weer tijd voor een bos-opkomst. We verzamelen dan in het Haagse Bos, anders is het wel erg ver lopen. We openen op het grote grasveld, en natuurlijk hebben we dan allemaal zin in de speeltuin! Met takken wordt er gesjouwd en van de kabelbaan geroetsjt. Alle bevers speelden samen met elkaar en dat was leuk om te zien. Na een tijdje vond de leiding het wel tijd voor een spel: er werd fanatiek getikt bij spons-water-vuur. Vermoeide en dorstige bevers was het gevolg, tijd om wat te drinken en te eten! Na deze pauze waar de bekers als muziekinstrument diende en de snoepjes goed werden ontvangen, tijd voor jeux de takjes. En dat is precies zoals het er staat: jeux de boules, maar dan met takjes en een grote tak. Wie mikt het best? En toen was het alweer tijd, de bevers gingen naar huis. Bij het afsluitende beverlied hadden de meeste bevers nog Heel. Veel. Energie over. Hadden we toch nog wat langer spons-water-vuur moeten spelen.

Share.

About Author

Teamleidster van de bevers en part-time leiding van de welpen

Comments are closed.