Zomerkamp Welpen: woensdag 23 juli

0

Op de dag van nationale rouw hangt natuurlijk ook bij ons de vlag halfstok. De leuke activiteiten gaan echter wel door :). Na het ontbijt stappen we in de auto naar Deventer. Daar spelen we het Mexico-Stadsspel: de kinderen krijgen een vraag en moeten het antwoord ergens in de binnenstad opzoeken. Nadat we ook nog het medicijn voor Lady Fletcher hebben gevonden in het Vogelpark, gaan we weer terug naar het kampterrein. ’s Avonds komt Lady Fletcher het medicijn ophalen en spelen wij nog een smokkelspel.

De welpen hadden niet echt veel zin om in het logboek te schrijven:

Lucas: ik dee sportdag en daarna gin ik zwemen EINT!

Marrit: Lady Fletcher is al bijna beter!

Lorenzo: wij heben staspel………………….het was luke

Share.

About Author

Comments are closed.