Programma Bevers aangepast en aangevuld

0

De bevers zijn op 4 februari 2017 gestart met hun opkomsten! Elke week hebben zij opkomst van 13:00 tot 14:30 uur. Opkomsten zijn, tenzij anders aangegeven, zonder ouders. Het programma dat toen is opgesteld is vanwege vakantie aangepast en ook aangevuld met alle activiteiten die de bevers tot de zomervakantie zullen ondernemen. Omdat de bever-speltak voor alle kinderen nog nieuw is, staat er voor dit jaar nog geen logeerweekend gepland voor de zomervakantie.

De bevers zijn succesvol gestart en zitten daardoor al bijna aan het maximale aantal bevers dat met het huidige aantal leiding. Wil uw zoon of dochter een keer een opkomst mee doen bij de bevers, neem dan eerst contact met ons op om te kijken of er nog ruimte is, of dat zij (vrijblijvend) op de wachtlijst kunnen worden geplaatst. Kinderen kunnen drie opkomsten mee doen bij de bevers, en daarna samen met hun ouders, beslissen of zij lid willen worden.

De bevers worden momenteel gedraaid door een enthousiast jong team bestaande uit leiding van andere speltakken en explorers. Wij zijn nog op zoek naar uitbreiding van dit team, dus ben je 16 jaar of ouder en lijkt het je leuk om met bevers allerlei activiteiten te ondernemen? Neem dan vrijblijvend contact met ons op!

25 feb – GEEN OPKOMST ivm vakantie
4 maa – GEEN OPKOMST ivm vakantie
11 maa – spelletjes
18 maa – Teddyberentocht, speurtocht met andere bevers uit de Haagse regio, meer info volgt
25 maa – Professor Plof komt langs, veiligheidsspel, installeren, meer info volgt
1 apr – Bas Bos en Rebel komen langs, broodjes bakken bij kampvuur
8 apr – Fleur en Keet komen langs, puzzel vingerverfen
15 apr – Paasopkomst
22 apr -GEEN OPKOMST ivm vakantie
29 apr – GEEN OPKOMST ivm vakantie
6 mei – Ik verstop mij
13 mei – Moederdagcadeautje
20 mei – Noa komt op bezoek
27 mei – Hutten bouwen
3 juni – GEEN OPKOMST ivm weekend van de leiding
10 juni – Bever Doe Dag, met andere bevers uit de Haagse regio, meer info volgt
17 juni – Vaderdag opkomst, alle vaders worden uitgenodigd, meer info volgt
24 juni – Speurtocht
1 juli – Strandopkomst met alle speltakken samen, meer info volgt

Tijdens de zomervakantie zijn er geen opkomsten

Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.