De bouw gaat voospoedig!

0

DEN HAAG, REIGERSBERGENWEG – Elke dag wordt er hard gewerkt aan het pand, er worden lange dagen gemaakt en zelfs op zaterdag wordt er niet stil gezeten. Voor komende dinsdag zoeken we hulp bij het verven aan de binnenkant (zie onderaan deze mail).

Na zeer drukke tijden voor het bestuur, is er eindelijk zichtbaar resultaat. Inmiddels lijkt het al aardig op hoe we het voor ogen hebben. Dit betekent dat jullie de komende weken aan de slag gaan… een aantal van jullie zijn zelfs al aan de slag (voor de gezelligheid en om geld te besparen): De regenafvoeren zijn gelegd, de container is geleegd, er is overlegd met de bouwer hoe de luifels te gaan maken (deze worden door vrijwilligers gemaakt), en dagelijks worden er foto’s gemaakt.

IMG_0736_resize_resize

De foto hierboven is op dag 4 gemaakt.

Onderstaande foto laat zien hoe de vloer van de verdieping er op dag 5 uit zag.

IMG_0752_resize_resize

De begane grond krijgt daardoor een plafond. De toekomstige welpenruimte staat nu nog even vol…

IMG_0757_resize

Maar gelukkig breken er weer mooie dagen aan en kan ook de noodtrap worden geplaatst.

IMG_0761_resize_resize

Dag 5; Het dak kan er op!

IMG_0768_resize_resize

… dus dat wordt dan ook gedaan….

IMG_0772_resize

Op dag 6 ziet het er op afstand dan zo uit:

IMG_0775_resize_resize

En de achterkant op de 9e bouwdag:

IMG_0783_resize_resize

Van binnen zien we op de verdieping ook de binnenmuren ontstaan, op de begane grond zijn deze al bijna klaar.

IMG_0786_resize_resize

Voor komende dinsdagmiddag zoeken wij nog een paar schilders tussen 13:00 en 15:00 uur; we willen het hout behandelen voor de radiatoren worden opgehangen. Of kom dinsdagmiddag na de lunch met je kluskleding aan even langs op Het Reigersnest.

Wordt vervolgd….

Met vriendelijke groeten,

Arno, Pieter en Monique

Share.

About Author

Comments are closed.