Wij zoeken jou!

0

Scouting Haagse Hout is een groeiende vereniging in stadsdeel Haagse Hout. Door deze groei zijn we op zoek naar nieuwe leiding. Ben jij een enthousiaste en daadkrachtige vrijwilliger, op zoek naar een nieuwe uitdaging, waarbij je de mogelijkheid krijgt om als leidinggevende betekenisvol te zijn voor de ontwikkeling van jongeren? Vind je het leuk om, samen met andere vrijwilligers, scoutingactiviteiten
te ondernemen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Bij alle speltakken zijn we op zoek naar uitbreiding voor het leidingteam. Heb jij interesse om leiding te worden bij onze gezellige scoutinggroep of ken jij iemand die dat leuk zou vinden? Lees dan onze vacature voor meer informatie.

Doe je liever iets achter de schermen? We zijn ook op zoek naar een secretaris voor de vereniging. Lees meer over de vacature voor secretaris hier.

Share.

About Author

Secretaris en oud Explorer-begeleiding

Comments are closed.